KONST / Litografier / Färglitografi 15989246
nr 1598 9246
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 352/350. Färglitografi. Bladets mått: 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 41x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:39:26
17/2 22:28:29
100 kr
19/2 20:02:26
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson